Cecilie dro på utveksling til Dublin

Som student på Bachelor i økonomi og administrasjon har du en rekke utvekslingsmuligheter. Cecilie dro til Dublin. Her kan du lese om hennes erfaringer.

Cecilie dro på utveksling til Dublin

Cecilie Harstad Larsen (22 år) var på utveksling i Dublin og studerte 1/2 år ved University College Dublin. Hun dro på utveksling for å forbedre spåkkunnskapene sine og for å få nye opplevelser.

- Jeg sitter igjen med mange gode minner, både fra Dublin som by, den flotte skolen, men også kulturen.  Det er en opplevelse i seg selv å bo i et annet land. Man møter utrolig mange spennende mennesker i tillegg til at man får mulighet til å bedre språkkunnskapene. Jeg kjenner ikke en eneste person som angrer på å ha studert i utlandet. Jeg har blitt mye bedre i engelsk i tillegg til at jeg har lært å forholde meg til ulike kulturer. Utveksling har gitt mersmak!

Del denne siden: