Møt BI på utdanningsmesser

BI er tilstede på utdanningsmesser i hele Norge. Hvis du trenger råd og tips for å velge studier og fremtidig karriere, kan du treffe både studenter og studieveiledere fra BI på messe.

BI på utdanningsmesse for å svare på spørsmål om bachelor-, siviløkonom og Master of Science spørsmål.

Neste utdanningsmesse er i Oslo Spektrum fra 15.-17. februar. Messen har åpent tirsdag kl. 10:00-18:00, onsdag kl. 10:00-20:00 og torsdag kl. 10:00 -18:00.

Her kan du se filmklipp fra BIs stand.

Internasjonale messer

BI deltar i tillegg på en rekke internasjonale messer. I 2011 besøker vi messer i Sverige, Danmark, England, Tyskland, Bulgaria, Romania, Ukraina, Latvia, Tyrika, India og Kina.

BI har studenter med 52 forskjellige nasjonaliteter. Det er spesielt mange internasjonale studenter på Bachelor in Business Administration og Master of Science, i tillegg til at BI har innvekslingsavtaler med en rekke internasjonale anerkjente universiteter.

Åpen dag / informasjonsmøte

Torsdag 10. mars fra kl. 09-15 er det Åpen Dag ved Handelshøyskolen BI i Oslo. Da kan du møte BI-studenter og studieveiledere, være med i prøveforelesninger i markedsføring og økonomi, og få presentasjon av BIs tilbud innefor bachelor-og masterstudier.

31. mars er det informasjonsmøter om heltidsstudiene ved alle BIs studiesteder. Mer informasjon om dette kommer.

BIs studietilbud

Les mer om BIs 17 bachelorstudier, siviløkonom og 8 masterstudier.  

Messeoversikt

Disse messene har vi vært på i Norge i 2011:

  • Stavanger: 10.-11. januar
  • Sandefjord: 13.-14. januar
  • Lillestrøm: 18.-20. januar
  • Tromsø: 27.-28. januar 
  • Ålesund: 31. januar-1. februar 
  • Trondheim: 3.-4. februar 
  • Kristiansand: 7.-8. februar
  • Bergen: 10.-11. februar

Del denne siden: