Learninglab

Superbrukere - itslearning

Alle studiestedene og programområdene har en lokal superbruker for hjelp til itslearning. Superbrukeren har ansvaret for brukerstøtte og opplæring av faglige knyttet til kurs ved sitt studiested.

Bergen  

Simen.O.Vikdal@bi.no

98251618
       
Nettstudier  

Lise.S.Aakvaag@bi.no
Ole.A.Loseth@bi.no 
Annette.D.Nilsen@bi.no

46410042
99398885
98664561

       
Oslo Bachelor

Trude.S.Larsen@bi.no
Atle.Ilebekk@bi.no

46410183
98251621

       
  Master

Elise.Rolland@bi.no 
Sandra.C.M.Garza@bi.no 
Niraja.Upadhyaya@bi.no

46410056
46410676
46410418

       
  Doktorgrad

Gro.Combe-Thomsen@bi.no

46410369
       
  Master of Management

Elisabeth.M.Lund@bi.no

46410073
  EMBA Idoia.Olazar@bi.no 46410891
  Corporate Inger.Eggebo@bi.no 4641014
       
Stavanger Bachelor Karianne.N.Middelthon@bi.no 98251702 
       
Trondheim Etter- og videreutdanning Hege.F.Lie@bi.no 98251752
  Bachelor Morten.Kjelaas@bi.no 98251757
       
Kina-programmer   Sissel.T.Hammerstrom@bi.no 46410276
       
Biblioteket   Sigrid.N.Gimse@bi.no 46410249
       
LearningLab   Vegard.Skipnes@bi.no
Morten.Frellumstad@bi.no

46410859
46410717

Gå tilbake til:

Itslearning

Hovedside Faculty Helpdesk