Bilde av bygninger i Barcode-området i Oslo.
Kalender

BIs eier- og styrekonferanse: Transformasjon, beredskap og risikohåndtering

Konferansen er en møteplass for alle som er opptatt av nåværende temaer i norsk næringsliv og god eierstyring.

Tirsdag 20 Oktober
  • Starter:08:30, 20. oktober 2026
  • Slutter:15:00, 20. oktober 2026
  • Sted:BI - campus Oslo, The Village
  • Kontakt:Bogdan Stacescu (bogdan.stacescu@bi.no)
Meld deg på

2026 er Totalforsvarsåret. KI utvikler seg i rasende fart. Risikoen bedrifter står overfor har økt, og de må bli mer hardføre. Hvordan kan bedriftseiere, styremedlemmer og ledere håndtere den nye realiteten? 

Erfarne ledere og forskere samles i Nydalen for å diskutere aktuelle utfordringer, basert på solid fagkunnskap og pålitelige data. 

BIs styrekonferanse er for eiere, styremedlemmer, mellom- og toppledere, formuesforvaltere, næringslivs-politikere, og ansatte i interesseorganisasjoner og statsforvaltningen.

Centre for Corporate Governance Research (CCGR)

Konferansen arrangeres av Centre for Corporate Governance Research (CCGR).

CCGR har som formål å produsere forskning om hvordan eierskap og styring påvirker bedrifters verdiskaping og deres interessenter.

Del artikkelen: